Mari Anne & Jaroslaw

Für unsere Hochzeit waren wir auf der Suche nach einem professionellen und vor allem bezahlbaren Foto- und Videoteam. Da mein Mann ukrainische Wurzeln hat, hat er sich dort umgesehen und ist auf WerStudio getroffen. Die Kommunikation von Deutschland aus hat problemlos und von Anfang an funktioniert. Ivan hat schnell geantwortet, ebenso wurden lange telefonische Gespräche geführt und alles genau abgesprochen. Er hatte stets Tipps und Vorschläge für die Umsetzung unserer Wünsche und hat immer nachgefragt, bevor er etwas gemacht hat. Am Tag der Hochzeit lief alles wie abgesprochen und man hat die Anwesenheit des Teams (sie waren zu dritt) nicht gemerkt. Sie haben nicht gestört und waren doch immer da, um die schönsten und emotionalsten Momente einzufangen. Das Ergebnis waren 3 Videos in verschiedener Länge, 1 Fotobuch von unfassbar hochwertiger Qualität und alle Fotos des Tages in digitaler und bearbeiteter Form. Auch all dies wurde nur in Absprache mit uns erstellt, z.b. die Auswahl der Bilder für das Fotobuch. Insgesamt sind wir mehr als zufrieden und können nur danken, dass unser schönster Tag in dieser Form für immer in Erinnerung bleiben kann. Danke!

Hochzeit in Chemnitz, Germany

Nadia & Hary

Надзвичайно задоволені співпрацею з Іваном та командою WerStudio! Іван був дуже уважним до деталей у підготовці, ясно розповів та пояснив усі нюанси зйомки, як отримати найвищу якість відео. Команда WerStudio не шкодувала часу щоб досягти найкращого результату та порадувати нас! Кожна емоція, кожна подія та посмішка з дня нашого весілля тепер залишиться назавжди з нами! Дякую WerStudio!!! Ви супер!

Wedding in Lviv, Ukraine

Юрій & Анна

Вони сповідують правило:

ЗАМОВНИК ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

Тому завжди враховують його думку. Та це не заважає їм проявляти власну креативність і впроваджувати свої ідеї і бачення в життя. Вміють знаходити баланс та гармонію не тільки світла й тіні, а й у поєднанні свого бачення та смаку замовників, вибудовуючи гнучку лінію співучасті.
Результатом нашої співпраці залишилися задоволеними. І напрацьовані фото, відео не перестають дарувати радість і захоплення нам і нашим гостям. Особливо те, що стосується новизни подачі і вибору матеріалів.

РАДИМО ЗВЕРТАТИСЯ!!!

Wedding in Lviv, Ukraine

Марія & Олександр

Ось вже 5-ий рік поспіль наша сім‘я є дуже задоволеними клієнтами WerStudio! Хоча правильно буде сказати не клієнтами, а друзями, тому що Іван та Мирося - це не лише професіонали своєї справи, а ще й надзвичайно хороші люди, з якими завжди цікаво поспілкуаватись та провести час. 
Ми з дружиною живемо у Тернополі, але коли плануємо свою чергову фотосесію, то навіть не розглядаємо Тернопільських фотографів, бо в нас є свої, найкращі і це Werstudio!

Wedding in Ternopil, Ukraine

Аля & Дима

Посмотрела фото... Нереальные они просто!!! Нам очень понравились!!! Спасибо Вам, за эти эмоции )))

Я проплакала все видео... Не знаем какие слова подобрать, что бы высказать Вам свою благодарность. Низкий поклон! И большое спасибо!!)

Wedding in Lviv, Ukraine

Наталя & Тарас

Werstudio - Ви мегакруті! Вражає індивідуальний підхід і професійність в ваших роботах. Майбутнім нареченим радимо насолоджуватися в свій особливий день і повністю покластися на професіоналів свого діла, тоді будете мати фільм-шедевр:)) Жоден момент не уникнув їх уваги, навіть коли ви самі щось пропустите, все одно будете мати це на своєму відео :))

Wedding in Lviv, Ukraine

Наталя & Андрій

Werstudio - це не просто професійна команда, яка допомогла запам'ятати наше свято в HD форматі найвищої якості, але й чудова сім'я, з якої варто брати приклад. Процес запису відео та фотосесії згадуємо із посмішкою на обличчі, адже все проходило в надзвичайно невимушеній та приємній атмосфері, що і є запорукою справжніх та щирих кадрів. Відео та фото нашого весілля - це справді сумлінно виконана робота неймовірно позитивних людей, яку хочеться переглядати знову і знову. Щиро дякуємо вам за висококласну роботу та тепле ставлення! Всім рекомендуємо!

Wedding in Lviv, Ukraine